Jaké vyšetření/ošetření je možné provést doma?

V pohodlí Vašeho domova je možné provést vyšetření a ošetření jako v běžné veterinární ordinaci. Disponuji potřebným vybavením pro základní diagnostiku, terapii a prevenci onemocnění Vašich čtyřnohých svěřenců.

 

Jaké místo na ošetření je pro mé zvířátko vhodné?

Vhodné je jakékoli místo, kde se Váš miláček cítí bezpečně a pohodlně. V případě koček je pro hladký průběh vyšetření a ošetření optimální, když se nemohou v místnosti schovávat pod nábytek. Při ošetřování ran, odběru krve apod. je lepší zvolit místnost, kde je omyvatelná podlaha, příp. si připravit vhodnou podložku, aby nedošlo ke znečištění koberců, spár v podlaze apod.

Co když bude potřeba složitější vyšetření či operace?

V případě, že nebude možné pokročilou diagnostiku (např. rentgenologické či ultrasonografické vyšetření) provést přímo u Vás doma, zkonzultuji s Vámi další postup a domluvím vyšetření na referenčním pracovišti. Stejně postupuji i v případě nutnosti náročnějšího chirurgického zákroku.

 

Co když bude naše zvířátko potřebovat léky?

Většinu běžně užívaných léčiv mám u sebe a můžu Vám je pro Vašeho miláčka vydat přímo během návštěvy u Vás doma. Pokud bych u sebe zrovna potřebný lék neměla, je možné jej dovézt dodatečně či vystavit recept.

 

Je ošetření doma drahé?

Ošetření Vašich čtyřnohých miláčků v pohodlí Vašeho (jejich) domova je finančně srovnatelné s ošetřením ve veterinární ordinaci. Účtujeme si sice cestovné, ale vy na druhou stranu ušetříte za cestu vlastním autem do ordinace a odpadne dlouhé čekání v čekárně ordinace. Vy i Vaše zvířátko získáte více osobní péče, jelikož si vyhrazuji čas jen pro Vás. Vždy budete mít možnost se na vše dopodrobna zeptat! Při návštěvě více pacientů v okolí se cestovní náklady dělí rovnoměrně mězi ně.

 

Jak si domluvit ošetření?

Ošetření je možné si domluvit telefonicky či prostřednictvím e-mailu (viz. Kontakt, Jak se objednat) na konkrétní den a hodinu. Může se stát, že se zdržím u akutního případu či se vyskytnou problémy na cestě. Při zpoždění větším než 15 minut Vám dám telefonicky vědět.

 

Nenašli jste zde odpověď na Vaši otázku? Neváhejte mě kontaktovat na telefonu 732 290 797 nebo na e-mailové adrese vetservishk@email.cz . Vaše dotazy ráda zodpovím.


Kontakt

MVDr. Ivana Bendová

Týniště nad Orlicí

+420 732 290 797